قوانین و شرایط موجود در این صفحه ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردند خریدار باید همواره با مراجعه به این صفحه قبل از ثبت سفارش از قوانین و شرایط خرید مطلع باشد!

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی مسترکاف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی مسترکاف تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعهدات من

به عنوان فروشنده

  • من متعّهد میگردم از اطلاعات شخصی و فردی خریدار ، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نمایم و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه ندهم.
  • من موظف هستم اطلاعات دقیق و کامل فایل های فروشی را در اختیار خریدار قرار دهم.
  • من موظف هستم فایل (ها) را قبل از بارگذاری جهت فروش، کاملا تست و بررسی نمایم و از سلامت فایل های فروشی اطمینان حاصل کنم.
  • من هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری فایل خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارم.
  • من موظف هستم فایل سالم و بی نقص را مطابق با آنچه در سایت معرفی شده است و طبق شرایط در اختیار خریدار قرار دهم.
  • من تمام سعی خود را دارم تا فایل هایی با کیفیت جهت فروش در سایت معرفی و عرضه نمایم.
  • من موظف هستم در صورت معیوب و خراب بودن فایل ، موارد را پیگیری نمایم و فایل سالم را در اختیار خریدار قرار دهم.
  • من مسئول آموزش و نحوه کار با فایل خریداری شده بصورت اختصاصی نمی باشم.
  • من موظف هستم اطلاعات کامل فایل خریداری شده از جمله لینک (های) دانلود فایل ، نوع پرداخت ، زمان و تاریخ خرید را در رسید خرید و یا فاکتور به آدرس ایمیل شما ارسال نمایم.

تعهدات شما

به عنوان خریدار

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را جهت دریافت فایل و پیگیری های بعدی در فرم خرید تکمیل نماید.

خریدار موظف است قبل از خرید ، اطلاعات لازم در رابطه با نوع سیستم و یا نرم افزار مورد نیاز فایل مورد نظر را از اطلاعات محصول در سایت کسب نماید و پس از حصول اطمینان از سازگاری و پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار خود اقدام به خرید نماید.

در درخواست خرید جهت ویرایش فایل(ها) توسط من، خریدار موظف است تمام اطلاعات لازم از جمله (توضیحات،تصاویر،لوگو،رنگ و…) را پس از تکمیل شدن فرآیند خرید از درگاه های ارتباطی ذکر شده ارسال نماید

مبلغ فایل خریداری شده توسط خریدار تنها در صورتی قابل عودت (برگشت) می باشد که پس از بررسی فایل توسط من مشخص شود که فایل خراب و یا معیوب می باشد و امکان ارسال مجدد فایل وجود نداشته باشد

 

خرید اقساطی

طراحی و راه اندازی وبسایت

شما در طرح خرید اقساطی می‌توانید درخواست راه اندازی و طراحی وبسایت خود را طبق اطلاعات و امکانات درج شده در بخش توضیحات هر محصول بصورت اقساط 2 و 3 ماهه «بدون سود و کارمزد و…» با پرداخت بیعانه(پیش پرداخت) ثبت نمایید. و در سررسیدهایی که بصورت سیستمی و اتوماتیک برای شما تعیین می‌شود اقساط خود را از پنل کاربری خود و از بخش سفارشات پرداخت نمایید. پس از ثبت سفارش و پرداخت بیعانه وبسایت درخواستی شما پردازش شده و دامنه ها با نام و اطلاعات شما خریداری شده و سایت شما راه اندازی خواهد شد پس از پایان طراحی اطلاعات ورود به پنل مدیریت سایت در اختیارتان قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید در وبسایتتان فعالیت نمایید. پس از واریز آخرین مبلغ قسط و تسویه حساب، تمام اطلاعات مربوط به هاست و دامنه‌ها را دریافت خواهید کرد؛

در صورت دیرکرد در پرداخت اقساط «بیش از یکماه: پشتیبانی رایگان لغو شده» و «بیش از 2ماه: سفارش ثبت شده لغو و وبسایت طراحی شده سلب امتیاز گشته و دسترسی به سایت قطع خواهد شد. وبسایت به حالت تعلیق درخواهد آمد و پیش پرداخت شما بعنوان ضرر و زیان محاسبه شده و حق هرگونه اعتراض و شکایتی از شما سلب خواهد شد؛»

 

ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی مسترکاف، به منزله آن است که خریدار قوانین و شرایط موجود در این صفحه را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته و با علم و آگاهی از این قوانین و شرایط، خرید خود را نهایی کرده است. در صورت بروز مشکل، عدم آگاهی نسبت به شرایط و قوانین خرید هیچ حقی را برای خریدار بوجود نمی‌آورد و خریدار حق هیچگونه اعتراض و شکایتی را در این خصوص نخواهد داشت.