قوانین عمومی

آنچه را که باید بدانید

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی مسترکاف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی مسترکاف تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعهدات من

به عنوان فروشنده

من متعّهد میگردم از اطلاعات شخصی و فردی خریدار ، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نمایم و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه ندهم.
من موظف هستم اطلاعات دقیق و کامل فایل های فروشی را در اختیار خریدار قرار دهم.
من موظف هستم فایل (ها) را قبل از بارگذاری جهت فروش، کاملا تست و بررسی نمایم و از سلامت فایل های فروشی اطمینان حاصل کنم.
من هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری فایل خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارم.
من موظف هستم فایل سالم و بی نقص را مطابق با آنچه در سایت معرفی شده است و طبق شرایط در اختیار خریدار قرار دهم.
من تمام سعی خود را دارم تا فایل هایی با کیفیت جهت فروش در سایت معرفی و عرضه نمایم.
من موظف هستم در صورت معیوب و خراب بودن فایل ، موارد را پیگیری نمایم و فایل سالم را در اختیار خریدار قرار دهم.
من مسئول آموزش و نحوه کار با فایل خریداری شده بصورت اختصاصی نمی باشم.
من موظف هستم اطلاعات کامل فایل خریداری شده از جمله لینک (های) دانلود فایل ، نوع پرداخت ، زمان و تاریخ خرید را در رسید خرید و یا فاکتور به آدرس ایمیل شما ارسال نمایم.

تعهدات شما

به عنوان خریدار

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را جهت دریافت فایل و پیگیری های بعدی در فرم خرید تکمیل نماید.

خریدار موظف است قبل از خرید ، اطلاعات لازم در رابطه با نوع سیستم و یا نرم افزار مورد نیاز فایل مورد نظر را از اطلاعات محصول در سایت کسب نماید و پس از حصول اطمینان از سازگاری و پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار خود اقدام به خرید نماید.

در درخواست خرید جهت ویرایش فایل(ها) توسط من، خریدار موظف است تمام اطلاعات لازم از جمله (توضیحات،تصاویر،لوگو،رنگ و…) را پس از تکمیل شدن فرآیند خرید از درگاه های ارتباطی ذکر شده ارسال نماید

مبلغ فایل خریداری شده توسط خریدار تنها در صورتی قابل عودت (برگشت) می باشد که پس از بررسی فایل توسط من مشخص شود که فایل خراب و یا معیوب می باشد و امکان ارسال مجدد فایل وجود نداشته باشد

شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه به این صفحه از شرایط مطلع باشد!

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.