چه نیازی به مشاور پیج اینستاگرام دارم؟

یکی از عوامل تاثیرگذار در رشد و موفقیت در اینستاگرام فعالیت اصولی و استاندارد در این شبکه اجتماعی می‌باشد، با توجه به تغییرات الگوریتمی اینستاگرام، زیاد شدن رقبا در هر کسب و کاری و قدرت انتخاب بیشتر مخاطبین در انتخاب و فالو کردن پیج‌ها و تغییر سلیقه مخاطبین نسبت به سالهای گذشته اهمیت فعالیت اصولی بیش از پیش نمود یافته است. پس برای رسیدن به سطح سلیقه مخاطبین و جلب توجه آنها جهت افزایش بازدهی جذب فالوور و افزایش فروش، نیاز به دانستن اصول این پلتفرم جذاب و پرطرفدار می‌باشد. 

برای این امر دو راه وجود دارد: 1.گذراندن دوره‌های آموزش اینستاگرام و آزمون و خطا کردن برای رسیدن به پیج ایده آل و استاندارد 2.گرفتن مشاوره از اساتید و باتجربه‌های این حوزه و رسیدن به نتیجه ایده آل در کوتاه‌ترین زمان.
در صورتیکه زمان و هزینه کافی برای گذراندن دوره‌های آموزشی را دارید می‌توانید از سرویس آموزش اختصاصی استفاده کنید که در طی یک دوره یکماهه و 4 جلسه آموزشی تمام فوت و فن اینستاگرام را شخصی شده و متناسب با کسب و کار خودتان آموزش ببینید. در غیر اینصورت می‌توانید برای بررسی وضعیت موجود پیج و استانداردسازی و بهینه سازی و ارتقاء فعالیت‌های خود در پیج اینستاگرامیتان از سرویس مشاوره استفاده نمایید.

آموزش اختصاصی

دوره یکماهه
1.500 هزار تومن
  • تعداد جلسات: 4 جلسه 2 ساعته
  • آموزش‌ها: ابتدایی تا پیشرفته
  • پشتیبانی و نظارت: یکماهه
مدیریت حرفه‌ای

*در این سرویس بصورت اختصاصی اصول راه اندازی و مدیریت صحیح پیج اینستاگرام آموزش داده خواهد شد. در جلسه اول به بوم مدل کسب و کار و اصول و ویژگی‌های یک پیج استاندارد پرداخته می‌شود. در پایان این جلسه شما خواهید توانست بوم مدل کسب و کار اینستاگرامی خود را طراحی کنید و همچنین یک پیج استاندارد با ویژگی‌های مخاطب پسند راه اندازی کنید. در جلسه دوم بصورت جامع به تولید محتوا پرداخته می‌شود تا بتوانید با تولید محتوای اصولی و هدفمند آشنا شوید و با توجه به امکانات موجود و با ساده‌ترین ابزارها، محتوایی کاربرپسند و جذاب تولید کرده تا به جذب فالوور و افزایش فروش منجر شود. در جلسه سوم بصورت کامل به اصول هشتگ گذاری و اکسپلور  پرداخته می‌شود و راه‌ها و ترفندهای تاپ هشتگ شدن و جذب بالا از اکسپلور را یاد خواهید گرفت. و در نهایت در  جلسه چهارم به روش‌های جذب فالور ارگانیگ و هدفمند (رایگان – غیررایگان) خواهیم پرداخت و اصول تبلیغات پربازده رایگان و غیررایگان را خواهید آموخت.پس از پایان این دوره آموزشی خواهید توانست پیج اینستاگرامی خود را با دانش و تخصصی که فرا گرفته‌اید به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید و رشد سریع و فروش بالایی را تجربه کنید. (این دوره برای کسانیکه میخواهند از طریق ادمینی به کسب درآمد برسند نیز مناسب می‌باشد و پس از طی کردن این  دوره آموزشی و ترفندهایی که آموختید خواهید توانست در ماه اول فعالیت ادمینی خود 2 برابر سرمایه گذاری که برای این آموزش داشته‌اید را کسب کنید) 

مشاوره پیج

یک جلسه
300 هزار تومن
  • تعداد جلسات: 1 جلسه 2 ساعته
  • آموزش‌ها: با توجه به تحلیل و نیاز پیج
  • پشتیبانی و نظارت: یکهفته
افزایش بازدهی

*در این سرویس پیج شما از لحاظ اصول پروفایل نویسی، اینسایت پیج و پست‌ها، وضعیت تولید محتوا، نرخ تعامل پیج،کپشن نویسی اصولی، قواعد هشتگ گذاری و… بررسی شده و مشکلات و نواقص موجود کشف و جهت رفع آن‌ها به شما راهکار و آموزش داده خواهد شد و طی یکهفته پشتیبانی و نظارت مشکلات پیج مرتفع شده و آمادگی جذب با بازدهی بالا را کسب خواهد کرد.